Op. Dr. Kemal HÜKMEN

Kadın Hastalıkları & Doğum Uzmanı

OP. DR. KEMAL HÜKMEN 'den RANDEVU Almak için TIKLAYINIZ.

Gebelik kategorisinde
düzenledi
Hocam 18 aralıkta adetime 8 gün kala prezervafitle korunarak ilişkim oldu. 8 gün sonra adet gördüm. Adetim normal seyrindeydi. 4.günden sonra antibiyotik kullanmaya başladım iki gün daha hafif sürdü ve bitti normalde 6 gün kanama sonrası lekelenme yaşardım. Bugün ilişkiden 28 gün geçmiş oldu iki tane eczanede satılan testlerden yaptım ilk yarım saat tek çizgi oldu 1.5 saatten sonra bir tanesi hafif silik çizgiye kısa süre sonra ikinci testte hafif silik çizgiye dönüştü ve sonuç gözüken yer hafif sarardı idrardan dolayı sanırım.

 Daha sonra tekrardan gidip erken gebelik testi 35tl olandan predictor ve birde başka marka 5tl lik olandan aldım tekrar yaptım sonuç negatif çıktı bu durumda risk var mı hocam gebelik var mı? Diğer Adetime 10 gün var.

Bu arada adetim bitikten sonra yumurtlama günümde yumurtlama dönemimi normalde hissederim kasığım ağrır yumurtlama dönemimi de hissetmiştim. İlişkiden sonra adet gördüm adetim ilaç kaynaklı kesildi ve sonra yumurtlama dönemimi hissettim. Bu arada da başka cinsel ilişkim olmadı.  Yanlışlık testte mi yoksa risk var mı hocam nolur yardım edin çok korkuyorum yalvarıyorum detaylı cevap verin hocam nolur

1 cevap

testi adet 2 gün kala tekrar yapın sonuç kesin olacaktır
15 Ocak Gebelik kategorisinde misafir sordu Cevaba dair


Hoşgeldiniz, OP. DR. KEMAL HÜKMEN ile Soru Cevap sayfamız sizlere sorularınızın cevaplanması için bir ortam sağlar. Tüm sorularınızı kolaylıkla sorabilirsiniz. 24 saat içerisinde cevap verilmektedir.

Online doktora sor
...