Op. Dr. Kemal HÜKMEN

Kadın Hastalıkları & Doğum Uzmanı

OP. DR. KEMAL HÜKMEN 'den RANDEVU Almak için TIKLAYINIZ.

Gebelik kategorisinde

merhabalar soruyu sormuştum fakat yeni bir belirti çıktı. 2-3 kat kıyafet üstünden ilişki + 3 regl + 10 idrar testinin negatif çıkması + 2 kan testinin (ilişkiden 4 hafta Ve 8 hafta sonra) 0.5 çıkması + (ilişkiden 8 hafta sonra) karın ultrasonunda bir şey gözükmemesi

3 regl evet ama diğer aylarda 5 gün sürenlere kıyasla bunlar 3. Günde kesilen 4. Günde minik pembelikler gelen ama 3. Güne kadar ped değiştirdiğim idrarıma karıştığı peçeteye dolu dolu gelen hatta sonuncusunda kıyafetime geçen bir regl. Bunlar yerleşme kanaması olabilir mi?

Bir de bugün yani ilişkiden 11 hafta sonra denize girdim duş alırken farkettim ki göğüs uçlarım morarmış ve göğüs ucumda beyaz sümük gibi bir şey vardı bu neden olmuş olabilir gebelik belirtisi midir?

bu durumlarda gebelik ihtimalim nedir? İsteyenmeyen bir gebelik olacak ve kürtaj süresi de doldu korkuyorum her geçen gün yeni bir belirti çıkıyor.

1 cevap

bence gebelik olaslıgı yok

buna ragmen siz ben ikna olamıyorum diyorsanzı kesin tanı için kanda hcg testi yaptrın kesin sonuç olacaktır


Hoşgeldiniz, OP. DR. KEMAL HÜKMEN ile Soru Cevap sayfamız sizlere sorularınızın cevaplanması için bir ortam sağlar. Tüm sorularınızı kolaylıkla sorabilirsiniz. 24 saat içerisinde cevap verilmektedir.

Online doktora sor
...