Op. Dr. Kemal HÜKMEN

Kadın Hastalıkları & Doğum Uzmanı

OP. DR. KEMAL HÜKMEN 'den RANDEVU Almak için TIKLAYINIZ.

Gebelik kategorisinde

merhabalar bugün yazmıştım şimdi daha detaylı yazmak istiyorum. ilişkiden sonra 3 ay boyunca kanamam oldu acaba yerleşme kanaması mıdır? normalde 5 gün sürerdi 3 seferdir 3. günde kesiliyor son 2 gün birkaç kere pembelik geliyor minik şekilde ama ilk 3 gün parlak kırmızı idrara karışan 4-5 ped değiştirdiğim hatta sonuncusunda kıyafetime geçen bir kanamaydı bunlar yerleşme kanaması mıdır eğer değilse stresten adet azalması yaşamış olabilir miyim?

Kan testi yaptırın demişsiniz. ben ilişkiden sonra çok kez idrar testi yaptım ve negatif  çıktı. ilişkiden 4 ve 8 hafta sonra kan testi yaptırdım ve 0.5 çıktı ve 8. haftada karından ultrason baktılar ve ordada gözükmedi. kısaca bu testlerden sonra gördüğüm adet biraz garipti 3 gün sürdü ama kıyafetime geçmişti çok kez ped değiştirmem gerekti. bütün bunlara rağmen gebelik olmuş olabilir mi? yaptırdığım testlere rağmen 3 ay boyunca 3 gün ama yoğun olan kanamalarım yerleşme kanaması olmuş olabilir mi? lütfen açıklayıcı bir cevap verin çok korkuyorum evli değilim ve kürtaj süresi doldu gebeliğin kesin olmadığını söyleyebilir misiniz?

[ Bir de bugün ilişkiden 11.5 hafta sonra denizden geldiğimde göğüs uçlarım biraz mordu sonrasında düzeldi ve beyaz bir şey vardı ucunda elimle yapıştırıcı temizler gibi temizleyebildim. göğüs ucumdaki kahverengi yerlerde de biraz kabarcıklar var ve bir tık kahverengi yerleri büyümüş gibi] bu gebelik belirtisi midir?

Yorumunuzu okuyup rahatlamıştım daha sonrasında tuvalete gittim bir damla su ile karışık pembelik vardı daha sonra hiç gelmedi bu şüphe duyduğum süre boyunca hiç olmamıştı şimdi tekrar bir ihtimal mi doğuyor?

1 cevap

cevap verildi


Hoşgeldiniz, OP. DR. KEMAL HÜKMEN ile Soru Cevap sayfamız sizlere sorularınızın cevaplanması için bir ortam sağlar. Tüm sorularınızı kolaylıkla sorabilirsiniz. 24 saat içerisinde cevap verilmektedir.

Online doktora sor
...